Фамилија: Бертхе-Вицтуриенне де Роцхецхоуарт де Мортемарт + Етиенне-Гуy-Цхарлес-Вицтуриен де Беаувау-Цраон

Из пројекта Родовид

Фамилија:257784

Родитељи

{{{Персон:1052882}}}

{{{Персон:1052884}}}

Деца

{{{Персон:1052885}}}

{{{Персон:1154128}}}


Догађаји

13 август 1844 Свадба: Парис


Остали језици