Фамилија: Фёдор Прокофьевич Соковнин + ?

Из пројекта Родовид

Фамилија:256741

Родитељи

{{{Персон:402026}}}

{{{Персон:1049457}}}

Деца

{{{Персон:898317}}}

{{{Персон:898323}}}

{{{Персон:898344}}}


Догађаји

Свадба: 1-я жена


Остали језици