Фамилија: Пётр Иванович Дальгейм + Мария Алексеевна Оленина

Из пројекта Родовид

Фамилија:256449

Родитељи

{{{Персон:1048535}}}

{{{Персон:1048536}}}

Деца

{{{Персон:1048538}}}Остали језици