Фамилија: Паул-Лоуис Моутерде + Цатхерине Деноуилле

Из пројекта Родовид

Фамилија:251824

Родитељи

{{{Персон:1031551}}}

{{{Персон:1031552}}}

Деца

{{{Персон:1031553}}}Остали језици