Фамилија: Улрицх I вон Кäрнтен + Јудитх вон Баден

Из пројекта Родовид

Фамилија:250957

Родитељи

{{{Персон:710170}}}

{{{Персон:906361}}}

Деца

{{{Персон:710175}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици