Фамилија: Лоуис-Габриел Цортyл + Антоинетте ван ден Пееребоом

Из пројекта Родовид

Фамилија:250639

Родитељи

{{{Персон:1027089}}}

{{{Персон:1027090}}}

Деца

{{{Персон:1027091}}}

{{{Персон:1359037}}}Остали језици