Фамилија: Артхур де Монталемберт де Церс + Валентине де Роцхецхоуарт

Из пројекта Родовид

Фамилија:248557

Родитељи

{{{Персон:1019997}}}

{{{Персон:1019998}}}

Деца

{{{Персон:1019999}}}

{{{Персон:1112496}}}Остали језици