Фамилија: Бертранд Лајоуание + Ренéе Буот де л'Епине

Из пројекта Родовид

Фамилија:248551

Родитељи

{{{Персон:1019983}}}

{{{Персон:1019984}}}

Деца

{{{Персон:1019971}}}

{{{Персон:1020008}}}Остали језици