Фамилија: Алиx Рицхард де Соултраит + Рогер де Тхоисy

Из пројекта Родовид

Фамилија:247962

Родитељи

{{{Персон:1018158}}}

{{{Персон:1018159}}}

Деца

{{{Персон:1018169}}}

{{{Персон:1018296}}}Остали језици