Фамилија: Марие-Тхéрèсе де Роугé + Георгес де ла Вилле-Баугé

Из пројекта Родовид

Фамилија:247935

Родитељи

{{{Персон:1018090}}}

{{{Персон:1018091}}}Остали језици