Фамилија: Гуиллауме де Цаллетот + Марие де Вернон

Из пројекта Родовид

Фамилија:246341

Родитељи

{{{Персон:1012509}}}

{{{Персон:1012510}}}

Деца

{{{Персон:1009601}}}

{{{Персон:1012511}}}Остали језици