Фамилија: Гуицхард д'Аппелвоисин + Цолетте Воуссард

Из пројекта Родовид

Фамилија:245666

Родитељи

{{{Персон:1009415}}}

{{{Персон:1009416}}}

Деца

{{{Персон:1009417}}}Остали језици