Фамилија: Лоуис д'Ањоу + Анне де Ла Трéмоилле

Из пројекта Родовид

Фамилија:245644

Родитељи

{{{Персон:1009350}}}

{{{Персон:1009351}}}

Деца

{{{Персон:1009352}}}

{{{Персон:1110650}}}Остали језици