Фамилија: Цхарлес Алеxис де Леспинаy + Алеxандрине Еугéние Ле Бœуф де Саинт-Марс

Из пројекта Родовид

Фамилија:245060

Родитељи

{{{Персон:1007150}}}

{{{Персон:1007151}}}

Деца

{{{Персон:1007152}}}Остали језици