Фамилија: Маргуерите де Боисгéлин + Еммануел де Роугé

Из пројекта Родовид

Фамилија:244989

Родитељи

{{{Персон:1006954}}}

{{{Персон:1006962}}}

Деца

{{{Персон:1178247}}}Остали језици