Фамилија: Фриедрицх IV. вон Лотхринген + Елисабетх д'Аутрицхе

Из пројекта Родовид

Фамилија:243398

Родитељи

{{{Персон:146107}}}

{{{Персон:434450}}}

Деца

{{{Персон:146108}}}

{{{Персон:999597}}}


Догађаји

1304 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици