Фамилија: Гуy де Лавал + Авоисе де Цраон

Из пројекта Родовид

Фамилија:243192

Родитељи

{{{Персон:909953}}}

{{{Персон:998917}}}

Деца

Гуy де Лавал

{{{Персон:738588}}}

Гуy де Лавал + Авоисе де Цраон

{{{Персон:998918}}}

{{{Персон:998919}}}

{{{Персон:998920}}}


Догађаји

~ 1193 Свадба:


Остали језици