Фамилија: Цхарлес-Лоуис де Рохан-Цхабот + Оцтавие Роуиллé де Боиссy

Из пројекта Родовид

Фамилија:242747

Родитељи

{{{Персон:997191}}}

{{{Персон:997192}}}

Деца

{{{Персон:997193}}}

{{{Персон:1005733}}}Остали језици