Фамилија: Гуy Дурфорт Циврац де Лорге + Хенриетте де Цоссé-Бриссац

Из пројекта Родовид

Фамилија:242742

Родитељи

{{{Персон:997180}}}

{{{Персон:997181}}}

Деца

{{{Персон:997182}}}Остали језици