Фамилија: Франçоис де Ла Роцхефоуцаулд + Ангéлиqуе Лéе

Из пројекта Родовид

Фамилија:242646

Родитељи

{{{Персон:379174}}}

{{{Персон:996782}}}

Деца

{{{Персон:379178}}}

{{{Персон:996785}}}Остали језици