Фамилија: Сопхие вон Елтз Ген. Фауст вон Стромберг + Хеинрицх Норберт Wилхелм вон Салбург

Из пројекта Родовид

Фамилија:241840

Родитељи

{{{Персон:993552}}}

{{{Персон:993553}}}

Деца

{{{Персон:993554}}}Остали језици