Фамилија: Лотхар Годфриед Греиффенцлау вон Волрадс + Анна Магдалена Маргаретха вон Хохенецк

Из пројекта Родовид

Фамилија:241813

Родитељи

{{{Персон:993487}}}

{{{Персон:993488}}}

Деца

{{{Персон:993489}}}Остали језици