Фамилија: Антоинетте де Маиллé де Ла Тоур-Ландрy + Ренé Ле Порц де ла Порте

Из пројекта Родовид

Фамилија:241682

Родитељи

{{{Персон:993015}}}

{{{Персон:993016}}}Остали језици