Фамилија: Лоцха ? + Аматоyа Моyтоy

Из пројекта Родовид

Фамилија:239342

Родитељи

{{{Персон:132683}}}

{{{Персон:139660}}}

Деца

{{{Персон:132680}}}

{{{Персон:139659}}}


Догађаји

1658 Свадба: Виргиниа, Схаwнее Натион

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици