Фамилија: Јоханнес Киес + Маргаретха ван Сон

Из пројекта Родовид

Фамилија:238968

Родитељи

{{{Персон:982450}}}

{{{Персон:982451}}}


Догађаји

14 јун 1650 Свадба: Хеусден


Остали језици