Фамилија: Wелф VI + Ута вон Сцхауенбург

Из пројекта Родовид

Фамилија:238757

Родитељи

{{{Персон:981819}}}

{{{Персон:981822}}}

Деца

Wелф VI + Ута вон Сцхауенбург

{{{Персон:981823}}}

Wелф VI

{{{Персон:1394382}}}Остали језици