Фамилија: Верена вон Неуенбург-Нидау + Филиппино де Гонзагуе

Из пројекта Родовид

Фамилија:238755

Родитељи

{{{Персон:288594}}}

{{{Персон:981815}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици