Фамилија: Лоуис Пхилиппе де Сéгур + Антоинетте Елисабетх Марие д'Агуессеау

Из пројекта Родовид

Фамилија:238672

Родитељи

{{{Персон:981524}}}

{{{Персон:981525}}}

Деца

{{{Персон:981522}}}

{{{Персон:1075922}}}

{{{Персон:1099291}}}


Догађаји

1777 Свадба:


Остали језици