Фамилија: Јоханн-Ернст де Саxе-Еисенацх + Цхристина де Хессе-Цассел

Из пројекта Родовид

Фамилија:236522

Родитељи

{{{Персон:972358}}}

{{{Персон:972359}}}


Догађаји

14 мај 1598 Свадба: Ротенбург ан дер Фулда


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици