Фамилија: Елисабетх вон Хессен + Георг вон Симмерн

Из пројекта Родовид

Фамилија:236518

Родитељи

{{{Персон:13080}}}

{{{Персон:13853}}}


Догађаји

9 јануар 1541 Свадба:


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици