Фамилија: Маделеине де Цоссé-Бриссац + Јацqуес де л'Хôпитал

Из пројекта Родовид

Фамилија:236313

Родитељи

{{{Персон:971425}}}

{{{Персон:971426}}}

Деца

{{{Персон:971427}}}

{{{Персон:1316114}}}Остали језици