Фамилија: Марие д'Аппелвоисин + Бонавентуре-Цлауде де Цревант

Из пројекта Родовид

Фамилија:235894

Родитељи

{{{Персон:969713}}}

{{{Персон:969715}}}

Деца

{{{Персон:969717}}}Остали језици