Фамилија: Али ибн Абу Тхалиб + Кхаwлах Бинт Ја'фар

Из пројекта Родовид

Фамилија:235747

Родитељи

{{{Персон:70256}}}

{{{Персон:969115}}}

Деца

Али ибн Абу Тхалиб

{{{Персон:1377835}}}Остали језици