Фамилија: Маргуерите де Цхâтеаубриант + Антоине Фоуцхер

Из пројекта Родовид

Фамилија:235312

Родитељи

{{{Персон:967374}}}

{{{Персон:967375}}}

Деца

{{{Персон:953292}}}Остали језици