Фамилија: Лоуис Боненфант + Перретте Бастон

Из пројекта Родовид

Фамилија:234279

Родитељи

{{{Персон:963080}}}

{{{Персон:963082}}}

Деца

{{{Персон:962980}}}Остали језици