Фамилија: Хугует д'Аппелвоисин + Јеанне Паyен

Из пројекта Родовид

Фамилија:234277

Родитељи

{{{Персон:963075}}}

{{{Персон:963076}}}

Деца

{{{Персон:962977}}}Остали језици