Фамилија: Хеинрицх вон Берг-Сцхелклинген + Аделајда оф Моцхентал

Из пројекта Родовид

Фамилија:23412

Родитељи

{{{Персон:90481}}}

{{{Персон:90487}}}

Деца

{{{Персон:90470}}}

{{{Персон:913487}}}Остали језици