Фамилија: Марин де Боyлесве + Маделеине Ласниер

Из пројекта Родовид

Фамилија:233999

Родитељи

{{{Персон:962401}}}

{{{Персон:962402}}}

Деца

{{{Персон:962369}}}

{{{Персон:1034235}}}Остали језици