Фамилија: Гуиллауме Иер де Ламоигнон + Маделеине Потиер

Из пројекта Родовид

Фамилија:233197

Родитељи

{{{Персон:959168}}}

{{{Персон:959169}}}

Деца

{{{Персон:959167}}}

{{{Персон:1110693}}}Остали језици