Фамилија: Гуy-Раоул Марие Јацqуес де Дампиерре + Елеоноре Марие Франçоисе Левêqуе де Вилморин

Из пројекта Родовид

Фамилија:230568

Родитељи

{{{Персон:948692}}}

{{{Персон:948693}}}Остали језици