Фамилија: Гримоальд II Младший + Тхеудесинде

Из пројекта Родовид

Фамилија:228862

Родитељи

{{{Персон:105893}}}

{{{Персон:941893}}}

Деца

Гримоальд II Младший

{{{Персон:941887}}}


[1]

Извори

  1. - Шаблон:Анселме Цаилле</
Остали језици