Фамилија: Оде Иер дес Баррес + Хéлоïсе

Из пројекта Родовид

Фамилија:228772

Родитељи

{{{Персон:941472}}}

{{{Персон:941474}}}

Деца

{{{Персон:941495}}}


[1]

Извори

  1. Шаблон:Хистоире Јуллиен -
Остали језици