Фамилија: Јеан Иер де Мелун + Исабелле д'Антоинг

Из пројекта Родовид

Фамилија:228332

Родитељи

{{{Персон:939448}}}

{{{Персон:939543}}}

Деца

Јеан Иер де Мелун + Исабелле д'Антоинг

{{{Персон:864183}}}

{{{Персон:897187}}}

Јеан Иер де Мелун

{{{Персон:939449}}}


[1]

Извори

  1. Шаблон:Хистоире Јуллиен -
Остали језици