Фамилија: Дирк VI ван Холланд + Сопхиа де Салм

Из пројекта Родовид

Фамилија:22805

Родитељи

{{{Персон:87932}}}

{{{Персон:87933}}}

Деца

{{{Персон:11860}}}

{{{Персон:87934}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици