Фамилија: Флорис I + Гертруда Саксонская Биллун

Из пројекта Родовид

Фамилија:22802

Родитељи

{{{Персон:87926}}}

{{{Персон:87927}}}

Деца

{{{Персон:87928}}}

{{{Персон:126812}}}

{{{Персон:140603}}}


Напомена

хаар еерсте хуwелијк


Остали језици