Фамилија: Алиx де Бриенне + Цлéрембаулт де Ноyерс

Из пројекта Родовид

Фамилија:226734

Родитељи

{{{Персон:933281}}}

{{{Персон:933282}}}

Деца

{{{Персон:933280}}}


[1]

Извори

  1. Шаблон:Анселме Цаилле -
Остали језици