Фамилија: Гуиллауме Санглиер + Јеанне д'Евеиллецхиен

Из пројекта Родовид

Фамилија:226418

Родитељи

{{{Персон:932172}}}

{{{Персон:932173}}}

Деца

{{{Персон:931901}}}


[1]

Извори

  1. Шаблон:Ауберт Бадиер -
Остали језици