Фамилија: Јеан-Баптисте Франçоис де Ноаиллес + Маргуерите Тхéрèсе де Роуиллé де Меслаy

Из пројекта Родовид

Фамилија:226395

Родитељи

{{{Персон:648219}}}

{{{Персон:932090}}}

Деца

{{{Персон:932129}}}


[1]

Извори

  1. Шаблон:Ауберт Бадиер -
Остали језици