Фамилија: Агилулф ? + Тхéоделинде де Бавиèре

Из пројекта Родовид

Фамилија:225868

Родитељи

{{{Персон:149184}}}

{{{Персон:149186}}}

Деца

{{{Персон:149185}}}

{{{Персон:930035}}}


Догађаји

591 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици