Фамилија: Вулдетраде де Ломбардие + Тхéодебалд д'Аустрасие

Из пројекта Родовид

Фамилија:225866

Родитељи

{{{Персон:31395}}}

{{{Персон:31438}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици